Samsung Galaxy Note 3 lze nyní pořídit za cenu již od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3 je dalším z mohutných mobilních telefonů, které svou velikostí mohou připomínat tablet. Třetí generace tohoto obra s sebou přináší mnoho vylepšení. Displej s úhlopříčkou 5,7 palců nabízí FullHD rozlišení, které je dnes už nezbytnou nutností. Procesorem se stal čtyřjádrový Snapdragon S4 Prime s frekvencí 2,3 GHz na jedno jádro. Dále Samsung Galaxy Note 3 dostal 3 Gb operační paměti RAM. Operačním systémem se stal Android 4.3 Jelly Bean s grafickou nadstavbou TouchWiz.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy Note 3 Novinky

Nová reklamní videa lákají na Galaxy Note 4

Firma Samsung se letos chystá představit již 4. generaci oblíbeného phabletu řady Galaxy Note. Každým rokem se nové modely chlubí zajímavými funkcemi, které jsou prezentovány na videích. Lidé se poté na představení teší. Pojďte se podívat na ochutnávku pro tento rok.

Aktualizace softwaru pro Note 3 na cestě

Nedávno byla vypuštěna aktualizace softwaru pro loňský Samsung Galaxy Note 3 v pár evropských zemích. Aktualizace je označena kódem N9005XXUGNG1, má 188 MB a přináší pár zajímavých novinek. Pojďte se podívat, co nového po aktualizaci v telefonu naleznete.

Zobrazit všechny novinky

Samsung Galaxy Note 3 Galerie

Zobrazit všechny fotografie

Samsung Galaxy Note 3 Parametry

Začátek prodeje v ČR říjen 2013
Aktuální přibližná cena 7 550,- Kč
Operační systém Android 4.3 Jelly Bean
Úhlopříčka displeje 5,7 palce
Fotoaparát 13 Mpx
Procesor Qualcomm MSM8974AC (4 x 2 300 MHz)
Zobrazit všechny parametry
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>