Samsung Galaxy Note 3 lze nyní pořídit za cenu již od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 Novinky

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 3 a hltáte každou novou zprávu o tomto velikánovi? V tom případě sledujte novinky na této stránce, náš team redaktorů Vám bude pravidelně přinášet čerstvé informace.

Celkem 10 milionů Galaxy Note 3 rozesláno k prodejcům

Před vydáním očekávaného phabletu Galaxy Note 3 firma Samsung dodala k prodejcům celkem 5 milionů kusů v časovém rozmezí pouhý jeden měsíc. Na konci listopadu byl počet distribuovaných telefonů celkem 10 milionů kusů. Do tohoto čísla se počítají i neprodané kusy, které ještě mohou ležet na skladech.

Galaxy Gear vs. střela z pušky - video

Samsung Galaxy Note 3 byl první telefon, který podporoval chytré hodinky Galaxy Gear. Dnes Vám přinášíme video, ve kterém se tyto hodinky stanou cílem střely z automatické pušky. Samozřejmě vše ve zpomaleném záběru. Nechybí ani obyčejný crash test.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Note 3 se slevou 2500 Kč pro všechny

Firma Samsung pro všechny připravila speciální akci, která spočívá ve vrácení 2500 Kč při koupi Galaxy Note 3. Sleva platí až do 31. prosince a nehledejte v ní žádný háček. Pojďte se podívat jak a kde tuto slevu uplatnit. Kdo by nechtěl Galaxy Note 3 se slevou 2500 Kč?

Galaxy Note 3 dostane Android 4.4 již v lednu 2014

Většina předních výrobců chytrých telefonů s Androidem již zveřejnila informace o tom, kdy a které modely se dočkají nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat. Samsung zatím oficiálně nic neprozradil, přesto se na internet dostal dokument s harmonogramem aktualizací. Samozřejmě zde nechybí ani nový Galaxy Note 3.