Samsung Galaxy Note 3 lze nyní pořídit za cenu již od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 Novinky

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 3 a hltáte každou novou zprávu o tomto velikánovi? V tom případě sledujte novinky na této stránce, náš team redaktorů Vám bude pravidelně přinášet čerstvé informace.

Samsung přiznal, že jeho slabinou je software

Generální ředitel Samsungu Kwon Oh-hyun přiznal, že největší slabinou Samsungu je software. Samsung je dnes největší a nejúspěšnější prodejce mobilních zařízení a další elektroniky. Přesto si je vědom, že má stále co zlepšovat a hodlá zvětšit své úsilí v oblasti softwaru.

63% Android telefonů na trhu je značky Samsung

Podle společnosti Localytics má Samsung největší podíl mobilních telefonů na světě, na kterých je nahraný operační systém Android. Není se čemu divit, tato jihokorejská firma v posledních letech roste raketovým tempem a vydává mobilní telefony, které se lidem líbí. Tento podíl si rozhodně zaslouží.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Chystá Samsung Galaxy Note 3 mini?

V září jsme vás informovali o představení nového modelu třetí generace řady Galaxy Note. Tento model již při svém představení sklidil nemalý obdiv a zdá se, že se prozatím prodává dobře i přes svou ne zrovna malou cenu. Přesto se zdá, že Samsung pracuje na nové menší a levnější verzi Galaxy Note 3 mini.

Jak obejít region lock (SIM lock)?

Po vydání Samsungu Galaxy Note 3 bylo mnoho lidí zklamáno tím, že Samsung u těchto zařízení aktivoval region lock (zámek pro cizí SIM karty). Ten Vám znemožní používat SIM karty z jiných zemí, než telefon pochází. Jakmile tedy vycestujete do cizí země a budete si chtít pořídit zahraniční SIM s lepším tarifem, než jsou roamingové ceny, nastane problém. Tento problém ale můžete lehce odstranit.