Samsung Galaxy Note 3 lze nyní pořídit za cenu již od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 Novinky

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 3 a hltáte každou novou zprávu o tomto velikánovi? V tom případě sledujte novinky na této stránce, náš team redaktorů Vám bude pravidelně přinášet čerstvé informace.

Samsung Galaxy Note 3 dual sim verze

Podle očekávání se Samsung pustil i do vývoje dvousimkartové verze Galaxy Note 3. Prozatím si ji můžete zakoupit v Číně, kde se už začalo s prodejem. Tuto verzi pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem jádra 2,3 GHz. Nejsou zde žádné hardwarové změny, za čož jsme rádi. Naštěstí zde není ani SIM lock, telefon tedy bude možné používat i u nás.

Galaxy Note 3 a jeho výrobní cena

Na zahraničních serverech se objevila zajímavá informace o výrobní ceně Samsungu Galaxy Note 3, která je přibližně 240 dolarů. Při převodu podle aktuálního kurzu je to přibližně 4500 Kč. Oproti Galaxy Note 2 se nový model vyrábí o cca 20 dolarů dráže. Může za to hlavně větší display, který je v celém telefonu tou nejdražší součástkou. Stojí 61 dolarů (1100 Kč).

Crash test

Neuplynul ani měsíc od startu prodeje Galaxy Note 3 a už tu pro Vás máme první crash test tohoto obřího mobilního telefonu. Na videu jsou vidět celkem 3 pády. Nejprve telefon padá na záda, která náraz dokonale utlumí. Následuje pád na hranu telefonu, která se mírně deformuje. Poslední a zároveň fatální je pád na obří display, který pochopitelně praskne. Pojďte se podívat!

Včera se začal prodávat Galaxy Note 3

Včera se nejen v České Republice začal prodávat očekávaný tableto telefon Samsung Galaxy Note 3. Pro prvních 50 zájemců z OC Chodov Praha a Olympia Brno byl navíc připraven pěkný dárek zdarma - chytré hodinky Galaxy Gear. Prodejní cena této novinky se zastavila na částce 18990 Kč. Hodinky, které první zákazníci získali jako bonus, mají cenu bezmála 8000 Kč. A jak to vlastně při zahájení prodeje před pobočkami vypadalo?

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>

Levnější verze Note 3 ještě před Vánocemi

Právě dnes se začal prodávat nový Samsung Galaxy Note 3, který Samsung představil na konferenci IFA na začátku měsíce. Cenovka tohoto skvostného přístroje by se měla pohybovat okolo 18 000,-Kč. Nyní se objevují informace o levnější verzi s o něco horšími parametry.

Galaxy Gear zdarma pro prvních 100 majitelů Note 3

Firma Samsung si připravila speciální akci na start prodeje phabletu Galaxy Note 3. Akce platí pro prvních 50 zákazníků, kteří si toto zařízení zakoupí ve značkové prodejně v Praze či Brně. Celkově tedy bude rozdáno 100 poukázek na chytré hodinky Galaxy Gear. Podobnou akci už Samsung zorganizoval při startu prodeje modelu S4.

Galaxy Note 3 v prodeji už ve středu 25.září

Také netrpělive čekáte, kdy se Samsung Galaxy Note 3 začne prodávat v České Republice? Tato novinka Vás jistě potěší. Firma Samsung tento tebletomobil začne prodávat už ve středu 25. září. Jaká bude prodejní cena a bude mít firma Samsung nějaké bonusy pro první kupující?