Samsung Galaxy Note 4 lze nyní pořídit za cenu již od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 4 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality o telefonu Samsung Galaxy Note 4. Pravidelně pro Vás píšeme to nejzajímavější, co se kolem tohoto výkonného phabletu točí.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung po dlouhé době opět roste

Samsung zaznamenal ve třetím čtvrtletí nárůst čistého provozního zisku a to po dlouhých dvou letech. Opět se katapultoval mezi ziskové společnosti a upevnil svou pozici světové jedničky výrobce smartphonů. V prosinci navíc začne s produkcí Exynos 8890 pro Galaxy S7.

Bude nakonec Galaxy Note V v Evropě?

Chvíli to vypadalo, že nový Samsung Galaxy Note V nebude k dostání v celé Evropě. Galaxy Note V se na vybraných trzích začal prodávat již v Srpnu tohoto roku, ovšem jen na vybraných trzích. Mezi které se ovšem nezařadili ty Evropské, včetně toho českého.

Samsung představí Galaxy Note 5 před iPhonem 6

V poslední době se na internetu objevili zvěsti o novém phabletu Galaxy Note 5. Samsung posunul datum jeho představení, kvůli propadajícím se ziskům. Původně měl být představen až v září, ale nyní byl datum představení posunut na polovinu srpna, tedy už za pár dní.