Samsung Galaxy Note 4 lze nyní pořídit za cenu již od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 4 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality o telefonu Samsung Galaxy Note 4. Pravidelně pro Vás píšeme to nejzajímavější, co se kolem tohoto výkonného phabletu točí.

Galaxy Note 4 komplet ve zlatě

Všechny špičkové mobilní telefony je většinou možné zakoupit ve zlaté edici. Jinak tomu není ani u Samsungu Galaxy Note 4, který se ve zlatém provedení ukázal na internetu. Prohlédnout si můžete krátké video, na kterém je tento skvost vidět.

Ohnout jde i Note 4 - jen trošku

Na internetu koluje mnoho videí nového iPhonu 6 Plus, který se ohne v kapse při běžném používání. Zastánci Apple proto žádali, aby byl ohýbacímu testu podroben i konkurenční Samsung Galaxy Note 4. Máme pro Vás video, kde je vidět, že i tento mobil se dá ohnout - jen je k tomu potřeba trošku více síly a deformace není zdaleka taková.

Infografika - řada Galaxy Note hezky od začátku

Samsung si pro nás připravil moc pěknou infografiku, kde zkoumá vývoj modelové řady Galaxy Note. Srovnávají se rozměry, váha, výkon, uživatelská paměť,display, baterie i fotoaparát. Je vidět, že se každým rokem nový Note posunul o veliký kus dále. Nechceme si raději ani představovat, co nás čeká další rok s modelem Galaxy Note 5 (pokud se tak bude jmenovat).

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky >>