Samsung Galaxy S4 mini lze nyní pořídit za cenu již od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S4 mini

Samsung Galaxy S4 mini je zmenšený král všech mobilních telefonů. Nabízí dokonalý design, který vychází z plnohodnotné verze S4. Úhlopříčka displeje se zmenšila na 4,3 palců a rozlišení kleslo na 540 x 960 pixelů. Dvoujádrový procesor s taktem každého jádra 1700 MHz bohatě stačí na plynulý chod operačního systému Android. Telefonu pomáhá operační paměť RAM s kapacitou 1,5 Gb. Kdo chce výkonné, kvalitní a hlavně skladné zařízení, Samsung Galaxy S4 mini je tou správnou volbou.

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 410 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy S4 mini Novinky

Co vše přinese Galaxy S5 mini?

Za nedlouho Samsung představí zmenšený model současného krále mobilních telefonů. Jeho jméno je samozřejmě Galaxy S5 mini a název napovídá, že se vychází z modelu S5. Co od tohoto kompaktnějšího telefonu očekávat? V čem bude toto zařízení lepší oproti současné S4 mini? Pojďte se podívat.

Samsung Galaxy S4 mini dostane Android 4.4

Samsung přislíbil aktualizaci Androidu na verzi 4.4 pro Samsung Galaxy S4 mini. To je celkem příjemná novinka, která jistě potěší nejednoho majitele tohoto levného mobilního telefonu. Je vidět, že Samsung myslí i na starší zařízení a nenechává je neaktualizované.

Zobrazit všechny novinky

Samsung Galaxy S4 mini Galerie

Zobrazit všechny fotografie

Samsung Galaxy S4 mini Parametry

Začátek prodeje v ČR červenec 2013
Aktuální přibližná cena 4 410,- Kč
Operační systém Android 4.2 Jelly Bean
Úhlopříčka displeje 4,3 palce
Fotoaparát 8 Mpx
Procesor Qualcomm MSM8930AB (2 x 1 700 MHz)
Zobrazit všechny parametry
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>