Samsung Galaxy S4 mini lze nyní pořídit za cenu již od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S4 mini Novinky

Zde budeme přidávat novinky a zajímavé informace, které se týkají Samsungu Galaxy S4 mini. Každou novinku si můžete rozkliknout a pokračovat ve čtení. Oceníme, když nás odměníte a doporučíte nás na sociálních sítích. Také můžete samozřejmě zanechat komentář s Vaším názorem.

Co vše přinese Galaxy S5 mini?

Za nedlouho Samsung představí zmenšený model současného krále mobilních telefonů. Jeho jméno je samozřejmě Galaxy S5 mini a název napovídá, že se vychází z modelu S5. Co od tohoto kompaktnějšího telefonu očekávat? V čem bude toto zařízení lepší oproti současné S4 mini? Pojďte se podívat.

Samsung Galaxy S4 mini dostane Android 4.4

Samsung přislíbil aktualizaci Androidu na verzi 4.4 pro Samsung Galaxy S4 mini. To je celkem příjemná novinka, která jistě potěší nejednoho majitele tohoto levného mobilního telefonu. Je vidět, že Samsung myslí i na starší zařízení a nenechává je neaktualizované.

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>

S4 mini bude podporovat chytré hodinky Galaxy Gear

Při představení chytrých hodinek Gear byl v seznamu podporovaných zařízení jen phablet Galaxy Note 3. Dnes Samsung vydal zprávu, ve které uvádí podporu i pro další zařízení. Je mezi nimi i Samsung Galaxy S4 mini, což je super. A jaká další zařízení budou s hodinkami pracovat?

Výsledky Samsungu: opět rekordní tržby

Firma Samsung právě oznámila své výsledky za třetí kvartál tohoto roku. Zatím to vypadá na další rekordní čtvrtletí této jihokorejské firmy. Příjmy údajně stále rostou. Na růst mají vliv hlavně čipy, které Samsung vyrábí i pro konkurenční Apple. Meziroční zisk stoupl o třetinu, což je velice pěkný výsledek.

Galaxy S4 mini vs Galaxy S4 - rozdíly a fakta

Na trhu se rozmohl trend, kdy výrobci vyrobí stěžejní model mobilního telefonu, investijí nemalé prostředky do reklamy a za půl roku na to představí zmenšenou osekanou verzi stejného telefonu, které má na konci názvu doplněk mini. Začalo to Samsungem Galaxy S3 mini a tento rok to pokračuje krasavcem s názvem Samsung Galaxy S4 mini. Pojďme se společně podívat na rozdíly těchto 2 oblíbených mobilů.