Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

Ledová výzva Samsungu Galaxy S5

Poslední dny kolují na internetu videa, ve kterých se lidé polévají vodou s kostkami ledu. Jedná se o akci pro podporu výzkumu nemoci ALS. Trošku netradičně se zapojil i Samsung se svým vlajkovým modelem Galaxy S5. Na video se můžete podívat níže. Nechybí samozřejmě ani nominace dalších telefonů.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

Sleva 2500 Kč na nákup Samsungu Galaxy S5

Máme pro Vás tip na zajímavou akci. Firma Samsung Vám totiž vrátí 2500 Kč, pokud si zakoupíte Samsung Galaxy S5 ve vybrané prodejně. Sleva platí od 20.srpna do 21.září 2014, nebo do vyprodání zásob. Galaxy S5 z oficiální distribuce tak vyjde na úžasných 14990 Kč.

Nejlepší crash testy Samsungu Galaxy S5

Pro dnešek jsme pro Vás připravili kompilaci videí, ve kterých bude Samsung Galaxy S5 podroben náročným testům odolnosti. Těšit se můžete třeba na baterii, která po úderu kladiva začne syčet a létat po stole, nebo na video, ve kterém je Galaxy S5 uvařen v hrnci s vodou. Lidé jsou při testování opravdu kreativní.

Telefony řady Galaxy S - jak šel čas

Dnes pro Vás máme menší ohlédnutí zpátky. Po sérii novinek jen o telefonu Galaxy S5 se podíváme na celou řadu telefonů Samsung Galaxy S tak, jak šel čas. Máme pro Vás i srovnání parametrů, fotografie a zajímavosti o každém z telefonů této řady. Někomu tato novinka možná vyvolá nostalgické vzpomínky.

Modrý Galaxy S5 k mání v USA

Pokud Vám nestačí nabídka barev, ve které se Samsung Galaxy S5 vyrábí, měli by jste zbystřit. V USA se totiž 17.srpna začne prodávat nová modrá verze Galaxy S5, která bude mít obarvenou i přední část. Doposud šel tento telefon zakoupit v modré variantě, ale předek byl i tak tmavý.