Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

E-link display pro Samsung Galaxy S5 k dispozici

Na americkém serveru KickStarter se nedávno objevil velice zajímavý nápad na výrobu externího displeje pro mobilní telefony. Tento display se zasune do speciálního upraveného pouzdra Samsungu Galaxy S5 a spáruje se s ním pomocí technologie Bluetooth. Display je dotykový a opravdu úsporný.

Další útočná reklama Samsungu proti Apple

Provokační a útočné reklamy jsou hlavně v zahraničí poměrně běžné. Jednou si z konkurence vystřelí Apple, podruhé Samsung. Tentokrát se právě Samsung chlubí tím, že jeho model Galaxy S5 má oproti iPhonu 5S vyměnitelnou baterii s lepší výdrží. Majitelé iPhonů jsou podle korejské firmy objímači zdí, protože musí stále nabíjet své telefony nabíječkami připojenými do zásuvek ve zdi.

Majitelé iPhonů začali přecházet na Galaxy S5

Analytická společnost Kantar Worldpanel přišla s velmi zajímavou informací. Podle jejího průzkumu totiž současní majitelé iPhonů začínají ve velkém přecházet ke konkurenčnímu Galaxy S5. Důvod je ve většině případů jasný a jednoznačný, Galaxy S5 má prostě větší displej. Velkou roli nehraje ani změna operačního systému, iPhony totiž běží na iOS, zatímco Galaxy S5 na Androidu.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Vylepšený Galaxy S5 s označením LTE-A

Samsung nedávno oznámil příchod vylepšené verze svého nejpopulárnějšího modelu Galaxy S5. Nový model ponese označení Galaxy S5 LTE-A. Nový model nabízí například procesor Qualcomm Snapdragon 805 s frekvencí 2.5 GHz, nebo čipset LTE s podporovanou rychlostí až 225 Mbit/s.

Kde koupit Galaxy S5 nejlevněji na trhu?

Máme pro Vás tip, kde si zakoupit nový Samsung Galaxy S5 za opravdu bezkonkurenční cenu. Tento telefon se prodává již půl roku a jeho cena postupně klesá. V současnosti Vám bude stačit jen 12900 Kč a S5 je Vaše. Jedná se o nejnižší cenu v České Republice, tak se pojďte podívat!

Samsung Galaxy S5 bude v Google Play Edici

Pro milovníky čistého operačního systému Android máme velice pěknou zprávičku. Samsung Galaxy S5 se totiž bude prodávat v Google Play Edici, což znamená, že bude v telefonu defaultně nahraný neupravený Android bez zbytečných grafických nadstaveb. Kupovat se bude přes Google Play.