Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

Střela z pušky do Samsungu Galaxy S5

Pro dnešek jsme si pro Vás připravili trošku odlehčující video, na kterém je vidět co se stane, když do Samsungu Galaxy S5 střelíte sniper puškou. Na začátku videa je také proveden klasický drop test a ponoření do vody. Jak Galaxy S5 dopadl?

Kde koupit nejlevnější Galaxy S5?

Už pár dní si v České Republice můžete zakoupit Samsung Galaxy S5 a tak Vám o tom dáváme vědět prostřednictvím této novinky. Pokud chcete vědět, kde se dá tento telefon zakoupit co nejlevněji a jaká je nejnižší cena na trhu, čtěte více.

Známe cenu Samsungu Galaxy S5

Je to jen pár dní, co byl veřejnosti představen Samsung Galaxy S5 a už známe jeho cenu v českých obchodech. Dokonce i dostupnost je perfektní, Galaxy S5 má být skladem za pár dní. V současné době můžete předobjednávat, aby se na Vás dostalo.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

A je to venku, unikly pravé fotografie Galaxy S5!

Na dnešní den se možná mnoho lidí těšilo kvůli zveřejnění Samsungu Galaxy S5, který byl až do teď velice dobře střežen a nikdo nevěděl, jak bude vypadat. Před chvilkou na internet unikly první oficiální fotografie Samsungu Galaxy S5, tak se pojďte podívat, jak vypadá nový král telefonů.