Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

Záda Samsungu Galaxy S5 na videu!

Dnes večer bude oficiálně představen Samsung Galaxy S5. Ve včerejších večerních hodinách se Samsungu povedla moc pěkná věc. Na jednom videu totiž nechtěně zachytil záda modelu Galaxy S5. Rovnou ve 3 barevných variantách. Pojďte se na video podívat.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 přijde ve zlaté barvě

Dnes na zahraničním webu unikla informace o Samsungu Galaxy S5, který přijde ve zlaté barvě. Máme pro Vás fotografii monitoru, na které jsou vidět varianty S5 a právě jedna z nich má v názvu to krásné slůvko Gold. Může se jednat jen o nějaký pokus o vzbuzení pozornosti, i tak to ale stojí za zmínku.

Samsung Galaxy S5 bude levnější než model S4

Podle odhadů má být Samsung Galaxy S5 levnější, než model S4. Vyplývá to z odhadů zahraničních agentur, které tvrdí, že Samsung chce tento telefon dostat do povědomí nejen pomocí masivní reklamní kampaně, ale také díky velice příznivé ceně, která má být dokonce nižší, než u loňského modelu.