Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

Samsung Galaxy S5 bude představen 23. února

Podle posledních informací uniklých na internetu má být Samsung Galaxy S5 představen veřejnosti už 23. února - den před MWC (Mobile World Congress) v Barceloně. Samsung prý nechce se zveřejněním čekat příliš dlouho a chce mít konkurenční výhodu.

Samsung Galaxy S5 dostane 2900 mAh baterii

Včera jsme poodhalili některé parametry Samsungu Galaxy S5 a dnes přicházíme s další informací, která se týká jeho baterie. Podle zahraničních zdrojů má model S5 dostat akumulátor s kapacitou 2900 mAh, který bude disponovat funkcí rapid charging a bude vyroben novou technologií. Chcete vědět více?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>

Patent na design - bude takto vypadat Galaxy S5?

Již v srpnu si firma Samsung nechala patentovat nový design nového zařízení. Všichni si mysleli, že takto bude vypadat Galaxy Note 3, ale není tomu tak. Nyní Samsung design opět vytahuje na povrch. Je dosti možné, že takto bude vypadat Samsung Galaxy S5. Pojďte se podívat.

Nový Galaxy S5 již na konci února na MWC?

Pravděpodobně nejočekávanějším zařízením je v současnosti nový Samsung Galaxy S5, který by měl vystřídat současně nejprodávanější zařízení na světě Galaxy S4. Od Galaxy S5 se očekává mnohé, asi tou nejpodstatnější změnou by mělo být kovové tělo, což je současnému modelu často vytýkáno.

Samsung Galaxy S5 v benchmarku AnTuTu

Samsung Galaxy S5 s kódovým označením SM-G900F se objevil ve výsledcích benchmarkové aplikace AnTuTu. Údajně se má jednat o mezinárodní verzi modelu S5, autoři benchmarku jsou si prý téměř jistí. Podle specifikací, které jsou u výsledků uložené, je vidět, že se pravděpodobně jedná jen o testovací model.