Samsung Galaxy S5 lze nyní pořídit za cenu již od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Tento mobilní telefon ještě nevyšel a nikdo nezná jeho oficiální parametry. Tady ale najdete ty nejnovější informace, které o tomto telefonu unikly.

Nový Galaxy S5 nabídne 2K rozlišení

Nový Galaxy S5 by měl být představen již v dubnu příštího roku a tak se logicky začínají stále více vynořovat různé spekulace a informace o tomto novém králi chytrých telefonů. Ta nejnovější informace se týká displeje, podle všeho by měl Galaxy S5 nabídnout panel s rozlišením 2560 × 1440 px.

Galaxy S5 bude mít LDS anténu. O co se jedná?

Některé modely Samsungu Galaxy S5 budou mít LDS anténu. Jedná se o technologii, kdy je anténa zabudovaná přímo v těle přístroje. Díky tomu se šetří místo a zařízení může být uzší. LDS anténa je použita například v mobilním telefonu Samsung Galaxy Note 3.

Samsung Galaxy S5 bude mít kovové tělo

Jednou ze spekulací o Samsungu Galaxy S5 byla náhrada plastového těla za kovovou konstrukci. Podle posledních informací tomu tak možná doopravdy bude, potvrdila to i společnost Catcher, která má kovové díly dodávat. Pojďte si přečíst více informací.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 přinese skupinové hovory

Podle posledních informací přinese Samsung Galaxy S5 podporu hovorů ve více lidech. Samozřejmě tato funkce není podporována ze strany operátorů, takže bude vše probíhat přes speciální aplikaci. Volání tedy bude probíhat po internetu. I tak je to ale velice zajímavý nápad.

Bude mít Galaxy S5 skenr očních duhovek?

Samsung Galaxy S5 bude zřejmě velmi inovativní a revoluční přístroj. Po spekulacích okolo 64 bitového procesoru, kovového těla a pěti-palcového displeje přichází další spekulace. Podle ní by měl Galaxy S5 disponovat očním skenerem duhovky, nasvědčuje tomu i nový patent Samsungu.

Galaxy S5 s kovovým tělem a 5.3″ displejem?

Z Francie na internet unikly fotografie, na nichž je údajně zachycen kovový rámeček nového Galaxy S5. Zajímavé je, že rámeček je větší, než ten u současného Galaxy S4. Předpokládá se tedy 5.3 palcový displej a možná i kovové tělo. Nový Galaxy S5 se očekává v první polovině příštího roku.

Koncept Samsungu Galaxy S5 zachycen na videu

Na YouTube se objevilo velice zajímavé video konceptu Samsungu Galaxy S5. Je na něm zobrazen tento mobilní telefon tak, jak by mohl vypadat. Samozřejmě se vše zakládá na doposud známých parametrech a ve videu se o nich hovoří. Pokud by se opravdu jednalo o Galaxy S5, byly bychom velice spokojeni. A vy?