Samsung Galaxy S6 lze nyní pořídit v 11 českých obchodech za cenu již od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S6 Novinky

Zajímá Vás Samsung Galaxy S6? Pojďte se o tomto mobilním telefonu dozvědět více díky novinkám, které pro Vás píšeme. Tento mobil si oprávněně zaslouží pozornost.

Android 6.0 pro některé Samsungy už v prosinci

Máme pro Vás seznam telefonů Samsung, které dostanou aktualizaci Androidu na verzi 6.0 Marshmallow už v tomto prosinci. Aktualizace je rozdělena do 3 fází, kdy první na řadu přijdou stěžejní modely především řady S a Note. Kdy se aktualizace dostane na Váš telefon? Tato novinka možná mnohé napoví.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung chystá dva modely řady S7

Teprve nedávno jsme se dočkali modelů Galaxy S6 a S6 Edge, ale Samsung pro nás chystá již dalšího nástupce. Již 7 generaci jeho nejlepší produktové řady Galaxy S. Podle spekulací na internetu, bychom se ho mohli dočkat již příští rok v lednu.

Spekulace a fakta o chystaném Galaxy S7

Na internetu se již objevili spekulace o tom, že Samsung svůj letošní vlajkový model představí již letos na konci roku. Důvodem by mělo být nenaplnění očekávaní prodejů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Další spekulace hovoří o výbavě a na ty se podíváme.

Video složení Galaxy S6 Edge+ ze součástek

Samsung se pochlubil novým videem, na kterém je vidět skládání Samsungu Galaxy S6 Edge+ přímo ze součástek. Nechybí ani textové popisky dílů. Na konci videa je potom ukázán unboxing - tedy to, jak se nový telefon poprvé vybaluje z krabičky. Někteří uživatelé si unboxing zamilovali a tak ho pro ně natočil přímo Samsung.