Samsung Galaxy S6 lze nyní pořídit v 11 českých obchodech za cenu již od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S6 Novinky

Zajímá Vás Samsung Galaxy S6? Pojďte se o tomto mobilním telefonu dozvědět více díky novinkám, které pro Vás píšeme. Tento mobil si oprávněně zaslouží pozornost.

Samsung letos na honbě za patenty

Samsung letos podal registraci k více jak 2,5 tisícům patentů. Není divu, je v patentové válce s Applem i Microsoftem. Microsoft jich podal přes 1 tisíc, Apple "jen" 875. Patenty se hodí u soudů, které jsou mezi výrobci telefonů velice oblíbené. Jde samozřejmě o peníze.

Opravdu šílená reklama na Galaxy S6

Základem úspěšných reklam je jejich zajímavost, vtipnost, či poukázání na různé přednosti oproti konkurenci. Jde to samozřejmě i jinak - občas se ale prosadí i naprosté šílenosti. Samsung právě zveřejnil reklamu na svůj Galaxy S6, po jejímž shlédnutí budete jen kroutit hlavou. Někteří dostanou i epileptický záchvat.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

Iron Man verze Samsungu Galaxy S6 už za týden

Patříte mezi fanoušky filmů? Samsung očividně také. Připravuje totiž Iron Man verzi svých vlajkových lodí - Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge. O přípravách této fanouškovské verze se vědělo už dříve, až teď je o tom na Facebooku firmy Samsung o jasná zmínka.

Samsung chystá další telefon z řady Edge

Samsung je s řadou Edge, která má na boku zahnutý displej, zřejmě spokojen a chystá v létě představit minimálně jeden další model. Řada Edge, která je prozatím tvořena modely Galaxy S6 Edge a Galaxy Note Edge, by se tedy měla rozrůst o nový model.

Poznáte kopii Samsungu Galaxy S6?

Na trhu se v posledních letech stále častěji vyskytují kopie vlajkových mobilních telefonů. Teprve nedávno se v Číně začala vyrábět velice zdařilá kopie Samsungu Galaxy S6, která je na první pohled k nerozeznání od originálu. Poznáte ji?