Samsung Galaxy S6 lze nyní pořídit v 11 českých obchodech za cenu již od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S6 Novinky

Zajímá Vás Samsung Galaxy S6? Pojďte se o tomto mobilním telefonu dozvědět více díky novinkám, které pro Vás píšeme. Tento mobil si oprávněně zaslouží pozornost.

Galaxy S6 vs. Desert Eagle

Máte rádi bláznivé crash testy mobilních telefonů? Tak to se Vám bude líbit následující video, ve kterém dostane Samsung Galaxy S6 přímý zásah z velice známé pistole Desert Eagle.

Jak byl stvořen Galaxy S6 Edge?

Máme pro vás krátké video přímo od firmy Samsung, na kterém je vidět, jak se vyvíjel a vyrábí Samsung Galaxy S6 Edge. Podle mnoha lidí napříč celým světem se jedná o nejvíce sexy mobilní telefon všech dob.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>

8 věcí, které Galaxy S6 umí, ale iPhone 6 ne

Máme pro Vás seznam osmi věcí, které si se Samsungem Galaxy S6 užijete a o kterých se uživatelům iPhonů může jen zdát. Oba telefony mají samozřejmě své výhody a nevýhody, ale když už jsme na stránkách Galaxy S6, proč si do konkurence trošku nerýpnout, že?

Nejlepší unboxing video všech dob

Máme pro Vás to nejlepší unboxing video Samsungu Galaxy S6 Edge, jaké jsme kdy viděli. Začátek je poměrně ohraný - záběr na krabičku telefonu, první pohled na telefon. Náhle ale celé video dostává grády. Pojďte se podívat.