Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Trend

Samsung Galaxy Trend se stal velice oblíbeným mobilním telefonem. Jeho hlavní zbraně jsou nízká cena, dostatečný výkon, kvalitní fotoaparát a design, který zapadá do řady Samsung Galaxy. Srdcem tohoto levného pracante je procesor s frekvencí 1 Ghz. Doplňuje ho operační paměť RAM s kapacitou 512 Mb. Pětimegapixelový fotoaparát dokáže pořídit krásné fotografie. To vše za cenu, které dokáže konkurovat málokterý mobil.

Samsung Galaxy Trend Novinky

Samsung Galaxy Trend a jeho alternativy

Po chvilce, co byl Samsung Galaxy Trend na trhu, stal se jedním z nejlépe prodávaných mobilních telefonů firma Samsung. Samozřejmě ho postupem času zastínil stále stoupající model S4. I tak si Trend dokázal na trhu najít svoji pozici. Dnes se podíváme, jakou má Galaxy Trend vlastně konkurenci.

Proč je Galaxy Trend tak oblíbený?

Ještě nedávno panoval Samsung Galaxy Trend žebříčku oblíbenosti u zákazníků. Trend se prostě perfektně prodával a šel rychle na odbyt. Co za tím stojí? Kvalita tohoto telefonu, nebo pouze nízká cena, která mnohdy rozhoduje za nás? Odpověď možná nalezneme u samotných uživatelů.

Veleterh IFA 2013 již za necelý týden

Jeden z nejočekávanějších veletrhů spotřební elektroniky IFA 2013 již klepe na dveře. Na tomto veletrhu bude bezesporu jedním z největších lákadel mobilní průmysl. Spousta mobilních výrobců se, zde chystá představit několik svých novinek.

Zobrazit všechny novinky

Samsung Galaxy Trend Galerie

Zobrazit všechny fotografie

Samsung Galaxy Trend Parametry

Začátek prodeje v ČR červen 2013
Aktuální přibližná cena ?
Operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Úhlopříčka displeje 4 palce
Fotoaparát 8 Mpx
Procesor Qualcomm S1 (1 x 1 000 MHz)
Zobrazit všechny parametry