Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Trend Novinky

Na této stránce můžete nalézt nejaktuálnější informace o novém mobilním telefon Samsung Galaxy Trend a o všem, co s tímto skvělým mobilním telefonem za rozumnou cenu souvisí. Budeme se snažit přinášet vám vždy ty nejaktuálnější informace.

Samsung Galaxy Trend a jeho alternativy

Po chvilce, co byl Samsung Galaxy Trend na trhu, stal se jedním z nejlépe prodávaných mobilních telefonů firma Samsung. Samozřejmě ho postupem času zastínil stále stoupající model S4. I tak si Trend dokázal na trhu najít svoji pozici. Dnes se podíváme, jakou má Galaxy Trend vlastně konkurenci.

Proč je Galaxy Trend tak oblíbený?

Ještě nedávno panoval Samsung Galaxy Trend žebříčku oblíbenosti u zákazníků. Trend se prostě perfektně prodával a šel rychle na odbyt. Co za tím stojí? Kvalita tohoto telefonu, nebo pouze nízká cena, která mnohdy rozhoduje za nás? Odpověď možná nalezneme u samotných uživatelů.

Veleterh IFA 2013 již za necelý týden

Jeden z nejočekávanějších veletrhů spotřební elektroniky IFA 2013 již klepe na dveře. Na tomto veletrhu bude bezesporu jedním z největších lákadel mobilní průmysl. Spousta mobilních výrobců se, zde chystá představit několik svých novinek.