Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

4 GB RAM spolu s 64 bitovým procesorem

Do oběhu se dostala další zajímavá informace o Samsungu Galaxy S5, který už pomalu přichází. Podle posledních informací bude mít tento telefon celkem 4 GB operační paměti RAM. K tomu je samozřejmě potřeba 64 bitový procesor, který dokáže tuto kapacitu využít.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 bude první telefon na světě, který bude mít 4 GB RAM. Možná si klepete na čelo a myslíte si, že je taková kapacita zbytečná. Tento krok je ale celkem logický. Pokud má být v telefonu 64 bitový procesor, proč nevyužít i potenciál této architektury? 32 bitové procesory totiž umí využít maximálně 3 GB operační paměti.

Například Samsung Galaxy Note 3 dostal 3 GB paměti RAM, ale rychlost telefonu už je natolik dobrá, že si nikdo nevšiml nějakého dramatického nárůstu výkonu. V Samsungu Galaxy S5 by ale mohlo být mnoho nových funkcí, které poběží na pozadí a další GB paměti navíc se určitě bude hodit.

Jaký máte názor na neustálé zvyšování počtu jader a frekvence procesoru a velikosti RAM?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince 4 GB RAM spolu s 64 bitovým procesorem

  • Independence -

    15fJust a fast hello and also to thank you for discussing your ideas on this web page. I wound up in your weblog right after reaenrchisg physical fitness connected issues on Yahoo… guess I lost track of what I had been performing! Anyway I’ll be back as soon as once more inside the potential to test out your blogposts down the road. Thanks!26

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>