Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

8 věcí, které Galaxy S6 umí, ale iPhone 6 ne

Máme pro Vás seznam osmi věcí, které si se Samsungem Galaxy S6 užijete a o kterých se uživatelům iPhonů může jen zdát. Oba telefony mají samozřejmě své výhody a nevýhody, ale když už jsme na stránkách Galaxy S6, proč si do konkurence trošku nerýpnout, že?

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

1) Kvalitní selfíčka přední kamerkou

Ať se budete snažit jakkoliv, iPhone 6 prostě nemá kvalitní přední kamerku. Její rozlišení je menší, než rozlišení displeje samotného telefonu. Dovedete si představit, jak asi selfí potom na displeji vypadá? Samsung Galaxy S6 nabízí přední kamerku s rozlišením 5 mpix.

2) Měření tepu a SpO2

Galaxy S6 má v sobě zabudovaný měřič tepu a SpO2. Apple iPhone tyto senzory nemá a tak si člověk musí koupit příslušenství navíc.

3) Ovládání televize a dalších spotřebičů

Infraport je sice daleká historie, přesto si ale našel místo na Samsungu Galaxy S6. Dají se s ním totiž ovládat všemožné domácí spotřebiče. A co iPhone 6? Infraport chybí.

4) Přizpůsobení telefonu podle svého gusta

Díky Androidu si můžete většinu věcí v telefonu upravovat a vrtat se tam, kam by Vás operační systém iOS nepustil.

5) Skrytí citlivých souborů a fotek

Apple iPhone sice umí skrýt fotky, ale ty se stále zobrazují v albách. Zcela to zabíjí celou myšlenku. S Galaxy S6 si můžete být jisti, že citlivá data zůstanou opravdu citlivá.

6) Připnutí aplikací na obrazovku

Už se Vám někdy stalo, že jste někomu chtěli půjčit telefon, ale umožnit mu přístup jen do aktuálně spuštěné aplikace? Galaxy S6 s tím nemá žádný problém. Bude se totiž ptát na heslo.

7) Nabití baterie za 80 minut

Samsung Galaxy S6 podporuje rychlonabíjení, pomocí kterého můžete telefon nabít už za 80 minut. Apple iPhone 6 potřebuje mnohem více času na plné nabití.

8) Bezdrátové nabíjení

Samsung podporuje bezdrátové nabíjení. Tato technologie je označována písmenky Qi. Apple iPhone 6 jí nepodporuje a tak jste vždy odkázáni na kabel.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince 8 věcí, které Galaxy S6 umí, ale iPhone 6 ne

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>