Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

A je to venku, unikly pravé fotografie Galaxy S5!

Na dnešní den se možná mnoho lidí těšilo kvůli zveřejnění Samsungu Galaxy S5, který byl až do teď velice dobře střežen a nikdo nevěděl, jak bude vypadat. Před chvilkou na internet unikly první oficiální fotografie Samsungu Galaxy S5, tak se pojďte podívat, jak vypadá nový král telefonů.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Představení telefonu se mělo konat až večer. Už teď odpoledne je celé tajemství poodkryto. Máme totiž pravé fotografie Samsungu Galaxy S5. K tomu navíc náznak pár specifikací. Kde že fotografie naleznete? Mrkněte se do naší galerie kliknutím na odkaz níže.

Zobrazit fotografie Samsungu Galaxy S5

Jak je vidět, občas se nepovede vše utajit zvědavým novinářům, kteří jsou schopni pro uniklou informaci či fotku udělat skoro cokoli. Teď už ale k parametrům, které jsme slíbili.

Samsung Galaxy S5 má opravdu senzor otisků prstů na home tlačítku. Dále se hovoří o tom, že je Galaxy S5 vodotěsný a prachuvzdorný - splňuje totiž certifikát IP67. Potvrzujeme také přítomnost fotoaparátu s rozlišením 16 megapixelů. Úhlopříčka displeje je opravdu 5 palců a rozlišení je Full HD.

Na oficiální tiskové fotografie si budeme muset počkat do večera. Sledujte proto tento web, přineseme Vám ty nejaktuálnější informace.

Zasloužíme si To se mi líbí / Like ? :) Zkuste nás podpořit v naší práci, budeme rádi.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince A je to venku, unikly pravé fotografie Galaxy S5!

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>