Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Aktualizace softwaru pro Note 3 na cestě

Nedávno byla vypuštěna aktualizace softwaru pro loňský Samsung Galaxy Note 3 v pár evropských zemích. Aktualizace je označena kódem N9005XXUGNG1, má 188 MB a přináší pár zajímavých novinek. Pojďte se podívat, co nového po aktualizaci v telefonu naleznete.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

V nastavení přibyla položka Podpora stahování, která umožňuje využití Wi-Fi a LTE stahování souborů větších než 30 MB. Pokud tedy začnete stahovat pomocí LTE a připojíte se k Wi-Fi, nebudete si zbytečně plýtvat datový limit.

Další změny naleznete v kategorii usnadnění. Samsung vylepšil rychlý přístup do nabídky, zadávání textů a odemykání telefonu. Ve fotoaparátu potom přibyl nový režim virtuální prohlídka, který se hodí například při fotografování bytů. Byl také vylepšen bezpečností režim KNOX na verzi 2, která přináší větší bezpečnost a obsáhlejší možnosti nastavení.Také přibyla podpora dětského režimu, který ale bude třeba stáhnout ze stránek výrobce.

Aktualizace se objeví v České Republice v horizontu pár týdnů. Pokud se Vám nechce čekat, můžete si stáhnout zahraniční firmware už nyní ze serveru SamMobile.com a nahrát ho do zařízení pomocí ODIN.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Aktualizace softwaru pro Note 3 na cestě

  • Romario81 -

    Od této aktualizace mi nejde uložit video do alba výstřižků

  • rfm -

    To jsou takovy zmrdi v oznamovacim panelu uz neni ikona na vypinani GPS

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>