Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Bude nakonec Galaxy Note V v Evropě?

Chvíli to vypadalo, že nový Samsung Galaxy Note V nebude k dostání v celé Evropě. Galaxy Note V se na vybraných trzích začal prodávat již v Srpnu tohoto roku, ovšem jen na vybraných trzích. Mezi které se ovšem nezařadili ty Evropské, včetně toho českého.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 800 Kč. Porovnat obchody.

Nyní to vypadá, že si do Evropy, včetně našeho trhu, přeci jen cestu najde. Tvrdí to server gsmarena.com, který se ve zprávě odvolává na zdroj blízky přímo rumunskému Samsungu. Galaxy Note V zatím není v Evropě vůbec nabízen, místo něj nám Samsung nabídl model Galaxy S6 Edge+. Podle posledních informací by se měla situace změnit z kraje příštího roku. Prozatím se má v lednu objevit v nabídce rumunského operátora, následně by se ale mohl přesunout do volného prodeje a i k nám. 

Samsung Galaxy Note V

Galaxy Note 5 je posledním modelem této úspešné phabletové řady. Nabízí 5,7palcový displej s QHD rozlišením (1 440 × 2 560 pixelů) a technologií Super AMOLED, dále osmijádrový Exynos a 4 GB operační paměti RAM, 16 MPx fotoaparát a baterii s kapacitou 3 000 mAh. Ovšem zatím jde pouze o nepotvrzené spekulace a na oficiální vyjádření Samsungu si budeme muset počkat.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Bude nakonec Galaxy Note V v Evropě?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky >>