Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Celkem 10 milionů Galaxy Note 3 rozesláno k prodejcům

Před vydáním očekávaného phabletu Galaxy Note 3 firma Samsung dodala k prodejcům celkem 5 milionů kusů v časovém rozmezí pouhý jeden měsíc. Na konci listopadu byl počet distribuovaných telefonů celkem 10 milionů kusů. Do tohoto čísla se počítají i neprodané kusy, které ještě mohou ležet na skladech.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

I tak je vidět, že je Samsung Galaxy Note 3 velice oblíbený přístroj, který sklízí úspěchy na celosvětovém trhu. Největším lákadlem je především obří display, procesor Snapdragon 800 a podpora LTE sítí. Dále si lidé pochvalují velikou výdrž baterie - dnes velice požadovaná vlastnost, která mnohým telefonům chybí. Náš názor na Galaxy Note 3 jsme Vám sepsali v recenzi, takže je zbytečné tu vypisovat všechny klady, zápory i samotné parametry.

Samsung Grafy

První generace Note se na kouzelnou číslovku 10 milionů distribuovaných zařízení dostala až za 9 měsíců od představení. Galaxy Note 2 na tom byl podstatně lépe, tuto hranici totiž zdolal za 4 měsíce. Nejnovější Galaxy Note 3 už za 2 měsíce dosáhl tohoto pěkného čísla. Samsung jednoduše umí prodávat a lidé mají telefony této značky v oblibě. I přes vysokou cenu se tento phablet prodává poměrně dobře.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Celkem 10 milionů Galaxy Note 3 rozesláno k prodejcům

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>