Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Cenovka Galaxy Note 3 potvrzena

Samsung 5. září na veletrhu IFA v Berlíně představil novou řadu svého phabletu Galaxy Note. Jedná se již o třetí generaci tohoto skvostného přístroje. Současně také představil zcela nové chytré hodinky Galaxy Gear. Nyní Samsung zahájil předprodej ve Velké Británii, cena však moc nepotěší.

O ceně Galaxy Note 3 se dlouhou dobu mlčelo. Nyní Samsung zahájil oficiální předprodej ve svém obchodu Samsung Experience Store ve Velké Británii. Cena tohoto drobečka byla prozatím stanovena na 649 liber, což je v přepočtu asi 19 000 korun. Galaxy Note 3 je také možné koupit v kompletu s novými hodinkami Galaxy Gear za zvýhodněnou cenu 848 liber, asi 25 000 korun.

Představení Galaxy Note

Neoficiální zprávy od operátorů hovoří ještě o vyšších cennách. V USA by se měla cena pohybovat okolo 700 USD, asi 14 000 korun. Je třeba ale dodat, že v USA jsou ceny mobilních telefonů obecně nižší. Lze předpokládat, že v České republice bude cena ještě o něco vyšší.

Na druhou stranu je třeba dodat, že Samsung Galaxy Note 3 je opravdový skvost a za tu cenu určitě stojí. Pro ty, kteří by ho chtěli, ale nemohou si dovolit za něj dát tolik peněz, nezbývá než si počkat, až upadne boom kolem toho přístroje a cena klesne.

Názory k novince Cenovka Galaxy Note 3 potvrzena

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -