Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Chystá Samsung Galaxy Note 3 mini?

V září jsme vás informovali o představení nového modelu třetí generace řady Galaxy Note. Tento model již při svém představení sklidil nemalý obdiv a zdá se, že se prozatím prodává dobře i přes svou ne zrovna malou cenu. Přesto se zdá, že Samsung pracuje na nové menší a levnější verzi Galaxy Note 3 mini.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Nedávno bylo na webu Zauba, který zobrazuje export a import do exotické Indie, nové zařízení, které nese označení Sample Samsung Mobile Phone, Mini SM-P601 (viz. fotografie níže). Podle nepotvrzených informací by mělo toto zařízení spadat do řady Galaxy Note. 

Sample Samsung Mobile Phone, Mini SM-P601

Řada Galaxy Note zatím nedisponuje žádným zařízením, které by neslo přídavek "mini". Lze z toho usuzovat, že se Samsung rozhodl po vzoru Galaxy S vedle špičkového a oblíbeného zařízení prodávat i jeho levnější, menší a osekanější verzi. Byl by to zcela logický krok, Galaxy Note 3 je jedno z nejvýkonějších zařízení na trhu a jeho cena není zrovna nejměnší.

Ve specifikacích lze nalést i zmíňku o displeji, ten by měl mít 5,25 palce. Dále se uvádí, že se zatím jedná pouze o testovací zařízení, tudíž není zcela jasné, zda-li se ho dočkáme v ostrém prodeji. Pokud bychom se měli dočkat tohoto zařízení, tak se tomu stane pravděpodobně ještě před letošními vánocemi.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Chystá Samsung Galaxy Note 3 mini?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>