Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Chystá Samsung vylepšený model Galaxy S4 mini Active?

Samsung během posledních týdnů představil nové modely, které rozšiřují jeho současně nejpopulárnější čtvrtou generaci zařízení Galaxy S. Jedná se o modely Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active a podle všeho chystá ještě jeden model Galaxy S4 mini Active.

Samsung se svou řadou Galaxy S dobil již celý svět. Jedná se pravděpodobně o nejúspěšnější řadu chytrých zařízení vůbec. Dnes je aktuální již čtvrtá generace, která obsahuje několik různých produktů. Za zcela nejúspěšnější zařízení lze s jistotou označit Galaxy S4, jedná se o nejpopulárnější chytrý telefon na světě. Velmi populární je i menší a levnější verze Galaxy S4 mini, která se zatím neprodává až tak dobře, jak by si Samsung představoval. Mezi nové produkty patří fotomobil Galaxy S4 Zoom. 

Dalším novějším zařízením je Galaxy S4 Active. Jedná se o velmi odolný telefon, který odolává prachu, vodě a běžnému poškozování z každodeního používání. A právě nové zařízení Galaxy S4 mini Active by mělo z tohoto telefonu vycházet. Mělo by se jednat o menší verzi Galaxy Active, která bude menší a levnější, stejně jako tomu je v případě Galaxy S4 mini.

Samsung Galaxy S4 mini Active

Toto zařízení by mělo napravit ne zcela uspokojivé prodeje Galaxy S4 mini a mělo by vyplnit prázdné místo v portfóliu Samsungu. Galaxy S4 mini Active bude mít displej o velikosti 4,65 palce, certifikaci odolnosti IP67, dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 Plus s frekvencí 1,2 GHz, operační pamět RAM 1 GB, grafický akcelerátor Adreno 305 a fotoaparát s 5 MPx.

Cena a dostupnost zatím známi nejsou. Lze však očekávat, že se tohoto modelu dočkáme ještě před vánoci, kdy je hlavní prodejní období.

Názory k novince Chystá Samsung vylepšený model Galaxy S4 mini Active?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -