Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Chystá se Galaxy Note 3 Lite - první střípky

Ještě před představením modelu Note 3 se na internetu spekulovalo o více variantách. Nakonec Samsung vydal pouze plnohodnotný Note 3. Dnes se ale kolo spekulací znovu roztáčí, začínají se totiž objevovat informace o odlehčeném modelu s názvem Note 3 Lite.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Zařízení s označením SM-N7505 má být údajně Samsung Galaxy Note 3 Lite. Tento odlehčený model má nabídnout o něco horší specifikaci a hlavně příznivější cenu, která se lidem u Note 3 moc nelíbí, protože je dosti vysoko. Tímto krokem by Samsung vytvořil zařízení s funkcemi Note 3, které by si mohla dovolit skupina lidí, kteří nechtějí utrácet astronomické částky za telefon.

O vybavení toho zatím moc nevíme. Podle posledních informací by tento mobilní telefon měl mít displej s úhlopříčkou 5,49 - 5,7 palců. Super AMOLED panel prý nahradí klasická LCD technologie, takže je vidět, že se bude šetřit i na displejích, na kterých si Samsung vždy zakládal. Rozlišení fotoaparátu by mělo spadnout na pouhých 8 mpix. Naštěstí toto rozlišení bohatě stačí a bude záležet spíše na kvalitě objektivu. K dispozici prý budou 2 barevné varianty - černá a bílá.

Na oficiální parametry si budeme muset ještě počkat. Podle nás je Galaxy Note 3 Lite moc chytrý krok, jak přilákat zákazníky. Tento telefon by se totiž dobře prodával díky marketingové vlně, kterou má za sebou plnohodnotný model Note 3.

Co si o této osekané verzi myslíte Vy? Sáhli byste po něčem takovém, kdyby cena spadla třeba o 5000 - 7000 Kč?

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Chystá se Galaxy Note 3 Lite - první střípky

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>