Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Další spekulace - nerezový kryt a plastové tělo + sledování polohy hlavy

Poslední spekulace o Samsungu Galaxy S5 naznačují, že budou k dispozici 2 varianty tohoto přístroje. Prémiová varianta měla být celokovová. Nyní se ale ukazuje, že kovový bude možná pouze zadní kryt baterie. Dále bude mít Galaxy S5 možná funkci pro sledování polohy hlavy.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 měl původně dostat celokovové tělo. Poslední informace ale naznačují, že tomu možná tak nebude. Vypadá to, že kovový bude pouze zadní kryt baterie. Zatím se hovoří o nerezu. Důvodem, proč Galaxy S5 možná celokovové tělo nedostane je, že chce Samsung redukovat váhu celého přístroje. Podle nás by Galaxy S5 s kovovým tělem sklidil obrovský úspěch, doufáme, že se Samsung nakonec rozhodně správně a kov nasadí.

Další zajímavou funkcí by mělo být sledování poloha Vaší hlavy. Samsung si zakládá na různých chytrých funkcích a pohybových gestech. Další, co možná objevíme v tomto telefonu, bude funkce, která bude sledovat to, jak hýbete hlavou. Vše se využije například v internetovém prohlížeči, kde budete přeskakovat zpět a vpřed pomocí natáčení hlavy doprava či doleva. Podle nás je to celkem dobrý nápad, otázkou zůstává, jak si telefon poradí s náhodným pootočením hlavy. Bylo by velice nepříjemné, kdyby se při každém natočení aktivovala tato funkce a prohlížeč by přeskakoval vpřed a zpět v případech, kdy to nechceme.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Další spekulace - nerezový kryt a plastové tělo + sledování polohy hlavy

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>