Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

E-link display pro Samsung Galaxy S5 k dispozici

Na americkém serveru KickStarter se nedávno objevil velice zajímavý nápad na výrobu externího displeje pro mobilní telefony. Tento display se zasune do speciálního upraveného pouzdra Samsungu Galaxy S5 a spáruje se s ním pomocí technologie Bluetooth. Display je dotykový a opravdu úsporný.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Největší výhodou tohoto zařízení je to, že se jedná o elektronický display, který nepotřebuje podsvětlení a díky tomu nabízí perfektní výdrž na jedno nabití. Povrch displeje se skládá z mnoha miniaturních mikrokapslí, ve kterých jsou opačně nabité černé a bílé částice. Pomocí elektrického pole se ovládá, která částice bude na povrchu - a přesně takto elektronický display funguje.

Galaxy S5 display

Toto zajímavé příslušenství naleznete pod názvem InkCase Plus a můžete si ho zakoupit za cenu kolem 85 USD, což je přibližně 1800 Kč. Počítejte ale i s dopravdou z USA, která vyjde na 15 USD.

Jaké jsou hlavní výhody?

Největší výhodou je již zmíněná výdrž celého zařízení. Samsung Galaxy S5 Vám dovolí číst si knížku po dobu přibližně 4 hodin. S InkCase Plus si můžete užít až 19 hodin čtení.

Galaxy S5 display

Dále má tento display perfektní pozorovací úhly a čitelnost na sluníčku je téměř stejná jako u obyčejného papíru. S displejem jde samozřejmě ovládat telefon, vyřizovat hovory, číst smsky, ovládat hudební přehrávač a další.

Hodí se i pro navigaci, nebo při sportu v přírodě. Nemá problém ani s notifikacemi, které s přehledem zobrazuje.

Galaxy S5 display

Jedinou nevýhodou je to, že se jedná o externí zařízení, které musíte napájet. Po nasazení na Samsung Galaxy S5 je z krásného úzkého telefonu celkem obr. Bohužel, jinak by to asi nešlo.

Pokud chcete tento nápad podpořit, mrkněte se na kickstarter.

Co si o tomto zařízení myslíte vy? Nás InkCase Plus velice zaujal.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince E-link display pro Samsung Galaxy S5 k dispozici

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>