Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Gear vs. střela z pušky - video

Samsung Galaxy Note 3 byl první telefon, který podporoval chytré hodinky Galaxy Gear. Dnes Vám přinášíme video, ve kterém se tyto hodinky stanou cílem střely z automatické pušky. Samozřejmě vše ve zpomaleném záběru. Nechybí ani obyčejný crash test.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Na videu níže můžete vidět zneškodnění chytrých hodinek Galaxy Gear střelou z pušky. Pro pěkný efekt je vše zpomaleno. Mimo to jsou na videu i obyčejné crash testy. Nejprve jsou hodinky upuštěny na trávník, poté i na beton. V obou případech se samozřejmě nic nestalo, Galaxy Gear odolávají s přehledem. Výstřelu už samozřejmě neodolaly.

Podle výsledku crash testu (displej nepraskl) je vidět, že hodinky jsou odolné a nebude jim vadit ani pád na beton. Malý display a plastová konstrukce je prostě odolná. Pokud byste takto upustili například Samsung Galaxy Note 3, veřte, že by display praskl hned.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy Gear vs. střela z pušky - video

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>