Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Gear zdarma pro prvních 100 majitelů Note 3

Firma Samsung si připravila speciální akci na start prodeje phabletu Galaxy Note 3. Akce platí pro prvních 50 zákazníků, kteří si toto zařízení zakoupí ve značkové prodejně v Praze či Brně. Celkově tedy bude rozdáno 100 poukázek na chytré hodinky Galaxy Gear. Podobnou akci už Samsung zorganizoval při startu prodeje modelu S4.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Česká Republika patří do seznamu zemí v první prodejní vlně, kde se Samsung Galaxy Note 3 začne prodávat. Prodej odstartuje již tuto středu 25.září v poledne - tedy ve 12 hodin. Kolik Vás Note 3 bude stát? Připravte si 19000 Kč. Na výběr bude zatím pouze černá a bílá barevná varianta. Pokud navíc tento tableto-telefon zakoupíte v Praze v OC Chodov či v Brně v Olympii, dostanete jako dárek poukaz na chytré hodinky Samsung Galaxy Gear. Musíte ale být mezi 50ti nejrychlejšími zákazníky.

Samsung Galaxy Gear

Tento poukaz uplatníte až ve chvíli, kdy se tyto chytré hodinky začnou u nás prodávat a budou skladem Kdy to bude? Odhadujeme, že už v polovině října. Samsung Vám je údajně zašle poštou. Zaujala Vás tato speciální nabídka od Samsungu? Uvažujete o Galaxy Note 3?

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy Gear zdarma pro prvních 100 majitelů Note 3

  • Krystal -

    If infomration were soccer, this would be a goooooal!

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>