Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Note 3 dostane Android 4.4 již v lednu 2014

Většina předních výrobců chytrých telefonů s Androidem již zveřejnila informace o tom, kdy a které modely se dočkají nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat. Samsung zatím oficiálně nic neprozradil, přesto se na internet dostal dokument s harmonogramem aktualizací. Samozřejmě zde nechybí ani nový Galaxy Note 3.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Samsung bohužel nepatří mezi ty výrobce, kteří si zakládají na nejaktuálnějším a kvalitním softwaru. Sám se svou nadstavbou nad čistým Androidem moc úspěchů nesklízí. Ba naopak, nedávno se i CEO Samsungu negativně vyjádřil o kvalitě softwaru, který Samsung produkuje.

Přesto, že již většina velkých výrobců, kteří do svých telefonů umisťují operační systém Android, již termíny aktualizací oznámili, Samsung stále mlčí. Nyní se však na internetu objevila fotografie, na které je harmonogram aktualizací několika přístrojů od Samsungu. Není však jasné, zda-li fotografie není podvrh.

Samsung aktualizace Galaxy Note 3 na Android 4.4 KitKat

Podle fotografie by se měli Galaxy Note 3 a Galaxy S4 aktualizace na Android 4.4 KitKat dočkat v lednu roku 2014. Galaxy Note 2 a Galaxy S3 pak na přelomu března a dubna.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy Note 3 dostane Android 4.4 již v lednu 2014

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>