Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Note 3 v prodeji už ve středu 25.září

Také netrpělive čekáte, kdy se Samsung Galaxy Note 3 začne prodávat v České Republice? Tato novinka Vás jistě potěší. Firma Samsung tento tebletomobil začne prodávat už ve středu 25. září. Jaká bude prodejní cena a bude mít firma Samsung nějaké bonusy pro první kupující?

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Už ve středu 25. září si budete moci koupit Samsung Galaxy Note 3 v některé oficiální prodejně Samsung. Předpokládá se, že o toto zařízení bude obrovský zájem a že budou skladové zásoby první várky hned vyprodané. Samozřejmě se nebude konat davové šílenství, které nastává při startu prodeje například nových iPhonů.

Samsung Galaxy Note 3

Za jakou cenu se bude Samsung Galaxy Note 3 prodávat? Oficiální česká cena je nastavena poměrně vysoko - až na 19 000 Kč. To je poměrně dost, berte ale v potaz to, že se jedná o jedno z nejvýkonnějších mobilních zařízení. Cena se samozřejmě začne postupně snižovat, je tomu tak vždy. Do 2 měsíců by mohl Galaxy Note 3 stát cca 17 000 Kč. Je to ale pouze odhad.

Firma Samsung navíc pro první kupující nachystá speciální nabídku. Při představení Samsungu Galaxy S4 lidé obdrželi zdarma flipové pouzdro a prvních 100 000 zákazníků z Evropy si mohlo zdarma stáhnout hru Need for Speed Most Wanted ze Samsung Apps.

Jaké překvapení či bonus nabídne Samsung, pokud si koupíte Galaxy Note 3? To zatím nikdo neví, hned jak to budeme vědět, dáme Vám vědět v další novince. Sledujte proto tento web.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy Note 3 v prodeji už ve středu 25.září

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>