Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy Note přesáhl hranici 38 milionů prodaných kusů

Generální ředitel mobilní divize Samsungu se nedávno na veletrhu IFA v Berlíně pochlubil tím, že Samsung již stihl prodat více než 38 milionů zařízení Galaxy Note. Tato informace přišla společně s představením nové třetí generace tohoto přerostlého telefonu.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Samsung začal prodávat Galaxy Note na podzim roku 2011. Za tu dobu podle slov CEO mobilní divize JK Shin se prodali již více jak 38 milionů kusů. Jedná se o opravdový úspěch. Nenaplňilo se tak očekávání analytiků, kteří tomuto zařízení předpovídali neúspěch. Podle jejich názorů byl prý Galaxy Note přerostlý, drahý a pro běžného člověka nepužitelný. Přesto se však jedná o jeden z nejúspěšnějších produktů mobilního průmyslu.

představení Galaxy Note

Nyní Samsung představil nový Galaxy Note 3, který se již brzy začne prodávat. Nedávno jsme vám přinesli informace i o předběžné ceně. Uvidíme, zda i tato generace naváže na úspěchy předchozích modelů. Určitě s ním má Samsung nemalé ambice.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy Note přesáhl hranici 38 milionů prodaných kusů

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>