Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy S5 bude mít LDS anténu. O co se jedná?

Některé modely Samsungu Galaxy S5 budou mít LDS anténu. Jedná se o technologii, kdy je anténa zabudovaná přímo v těle přístroje. Díky tomu se šetří místo a zařízení může být uzší. LDS anténa je použita například v mobilním telefonu Samsung Galaxy Note 3.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Pokud Vás zaujalo slovní spojení "některé modely", rádi bychom to vysvětlili. Firma Samsung totiž očividně plánuje na trh uvést více variant Samsungu Galaxy S5. LDS anténa by se měla objevit v plastové variantě tohoto přístroje. V kovové Galaxy S5 bude pravděpodobně anténa řešena jinak kvůli stínění (útlumu signálu).

LDS anténa Galaxy S5

Na tomto obrázku je vidět, plastový výlisek, který má na sobě měděné plátky tvarované do určitého tvaru. Přesně toto je LDS anténa a vlastně se nejedná o nic složitého. Ve starších mobilech byla anténa samostatně upevněna a šla například vyjímat.

Doufáme, že se neprojeví nějaké problémy se signálem, které měly třeba iPhony 5 právě díky kovovému tělu. Samsung Galaxy S5 má být král mobilního trhu pro rok 2014 a takto velké nedostatky by určitě znamenaly pokles prodeje díky nejistotě zákazníků.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy S5 bude mít LDS anténu. O co se jedná?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>