Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy S5 Prime? Název pro prémiovou variantu modelu S5

Samsung Galaxy S5 se má vyrábět ve 2 variantách, které se budou poměrně zásadně lišit. Dnes se na internetu objevil informace o název prémiové varianty - Samsung Galaxy S5 Prime. Co všechno bude mít tento model navíc oproti neprémiové variantě?

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Standartní Galaxy S5 bude mít především menší rozměry, ale také i display s úhlopříčkou 5 palců. Jeho rozlišení má být "pouze" FullHD1920 x 1080 pixelů. Oproti němu Galaxy S5 Prime má nabídnout 5,25 palcový display s 2K rozlišením, což je 2560 x 1440 pixelů.

Na následujících 2 fotografiích si můžete prohlédnout fanouškovský render telefonu i ochranného krytu. Telefon uvnitř krytu bychom možná autorovi uvěřili, ale tak extravagantní ochranný kryt by Samsung pravděpodobně nevydal. Rádi se ale necháme v pondělí překvapit.

Galaxy S5 Prime

Máme pro Vás i jednu zajímavou spekulaci. Údajně se má s tímto mobilním telefonem představit i druhá generace chytrých hodinek Galaxy Gear 2. O ale zatím nic nevíme. Můžeme jen doufat, že bude zvýšena výdrž baterie a zmenšeny rozměry. Mne osobně by ani nevadilo odebrání kamery, která je dle mého názoru absolutně zbytečná a jen zabírá místo.

Galaxy S5 Prime

Co si o renderech myslíte? Líbilo by se Vám, kdyby takto nějak vypadal Galaxy S5?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy S5 Prime? Název pro prémiovou variantu modelu S5

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>