Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Galaxy S7 zřejmě nabídne slot pro microSD kartu a další novinky

Zatím velmi pomalu se blíží představení vlajkového modelu jihokorejského Samsungu. Ale na internet již unikají všemožné informace a spekulace. Tou asi nejzajímavější spekulací je to, že bychom se měli dočkat až čtyř různých variant.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Novinka v podobě Samsungu Galaxy S7 by měla nabídnout stupeň krytí IP67. Tento stupeň znamená úplnou odolnost proti prachu, i proti vniknutí vody po dobu 30 minut v hloubce 1 metru. Levnější verze s nezahnutým displejem by měla nabídnout 5,1" Quad HD displej. Větší verze Edge se zahnutým displejem, která již byla představena i letos, nabídne po straných zakřivený 5,5" Quad HD displej. Navíc podle posledních spekulací se máme dočkat i nové verze Galaxy S7 edge+ s 5,71" displejem.

Samsung Galaxy S7 render

"Obyčejná" verze nejspíš dostane 3 000 mAh akumulátor a verze Edge se bude pyšnit 3 600 mAh akumulátorem. Zajímavé bude sledovat i použitelný čipset. Ve většině verzí bychom se měli dočkat Snapdragonu 820, zatímco na vybranžch trzích bude k dostání verze s čipem Exynos 8 Octa 8890. Součesně s procesorem by se měl Galaxy S7 dočkat 3 GB operační paměti RAM a 32 GB, respektive 64 GB, interní paměti. Ještě připomeňme, že představení novinek proběhne 21. února v Barceloně.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Galaxy S7 zřejmě nabídne slot pro microSD kartu a další novinky

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>