Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google pomůže Samsungu s jeho nadstavbou TouchWiz

Samsung již léta doplňuje smartphony s Androidem o svojí nadstavbu TouchWiz. Díky svému velkému úspěchu na trhu se smartphony, se jedná o nejpoužívanější grafickou nadstavbu a dokonce je používanější než čistý Android, co do počtu zařízení.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Největším problémem TouchWizu je především jeho paměťová náročnost. Za to může fakt, že TouchWiz za poslední léta dosti narostl. Třeba poslední dva představené smartphony Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge+ mají k dispozici 4 GB RAM, ale po prvním spuštění je k dispozici pouze 1 GB RAM.  Ovšem Google se podle posledních informací, dohodl se Samsungem a pomůže mu optimalizovat jeho grafickou nadstavbu.

Samsung Galaxy TouchWiz

Mělo by se jednat o změny přímo v jadru systému Android, to by mělo lépe spolupracovat se zmíněnou nadstavbou. Výhody z toho plynou pro obě společnosti, Samsung vylepší svojí nadstavbu a Google zlepší svojí image. Spolupráce mezi společnostmi probíhá jíž od roku 2014 v oblastech bezpečnosti a grafického rozhraní, ale nyní by se měla výrazně prohloubit. Spolupráce by měla být patrná už na Samsungu Galaxy S7.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Google pomůže Samsungu s jeho nadstavbou TouchWiz

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>