Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Heatpipe uvnitř Samsungu Galaxy S7?

Na představení Samsungu Galaxy S7 byla řeč o chlazení pomocí heatpipe trubice, která je údajně ukryta v útrobách telefonu. Máme snímky, na kterých je mobil rozebrán a opravdu se zde toto chlazení nachází. Pojďte se podívat.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody.

Galaxy S7 rozhodně není první mobilní telefon, který by v sobě měl heatpipe chlazení. Díky procesoru Exynos 8890 je kvalitní odvod tepla doslova nutností. Tento výkonný čip se celkem hřeje a právě díky heatpipe trubici bude odvod tepla rovnoměrnější. Nebude se tedy stávat, že se zahřeje jen jedna část zad telefonu. Na fotografii je heatpipe trubice vidět pod obří baterií.

Galaxy S7 Heatpipe

A co že to vlastně heatpipe trubice je? Jedná se o hermeticky uzavřenou trubici, ve které je pracovní látka - například voda, nebo alkohol. Na jednom konci je chladič, na druhém zdroj tepla. Pracovní látka se začne odpařovat a putuje k chladiči, kde zase kondenzuje a následně putuje zpět ke zdroji tepla - a takto stále dokola.

V případě mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 se samozřejmě jedná o zmenšenou verzi tohoto systému chlazení. I tak by ale mělo vše fungovat. Až praxe ukáže, jak se s teplem Galaxy S7 popere.

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Heatpipe uvnitř Samsungu Galaxy S7?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>