Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Jak obejít region lock (SIM lock)?

Po vydání Samsungu Galaxy Note 3 bylo mnoho lidí zklamáno tím, že Samsung u těchto zařízení aktivoval region lock (zámek pro cizí SIM karty). Ten Vám znemožní používat SIM karty z jiných zemí, než telefon pochází. Jakmile tedy vycestujete do cizí země a budete si chtít pořídit zahraniční SIM s lepším tarifem, než jsou roamingové ceny, nastane problém. Tento problém ale můžete lehce odstranit.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Naštěstí tu máme XDA forum a uživatele Chainfire, který zveřejnil aplikaci RegionLock Away. Tato aplikace jednoduše odstraní RegionLock. Ke správnému chodu aplikace bude potřeba ROOT, bez něhož se podobné aplikace neobejdou.

RegionLock Away můžete stáhnout na Google Play za 59 Kč. Tímto poplatkem podpoříte vývojáře a třeba se dočkáme i dalších zajímavých aplikací. Také můžete stahovat přímo z XDA fóra a to zcela zdarma. Pokud ale chcete vyjádřit dík, 59 Kč nikoho nezabije.

Chainfire je také autorem aplikace Triangle Away, která odstraní výstražný žlutý trojúhelníček, který signalizuje flashování neoriginální ROM. V servisech pak nepoznají, že jste s telefonem prováděli zakázané kousky a uznají Vám případnou záruku.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Jak obejít region lock (SIM lock)?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>