Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Jakou má Samsung Galaxy S4 mini konkurenci?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké konkurenty může mít na trhu Samsung Galaxy S4 mini? My ano. Pojďte se podívat na 3 telefony, které Samsungu Galaxy S4 mini mohou konkurovat jak cenou, tak i výkonem. Pokud ještě nemáte tento mobilní telefon a nemůžete se rozhodnout, rozhodně se ještě podívejte na telefony, které Vám doporučíme v této novince.

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 410 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S4 mini si na mobilním trhu našel místo poměrně snadno. Mohl za to masivní marketing firmy Samsung. Zvůčné označení S4 je v současnosti bráno jako záruka výkonu a kvality. Je tedy jasné, že se S4 mini veze na slávě svého plnohodnotného mobilního krále.

Dnes jsme pro Vás vybraly 3 mobilní telefony podobné cenové kategorie, které nabízí stejnou či lepší hardwarovou výbavu. Nebudeme brát v potaz velikost telefonu, v této rovině S4 mini moc konkurentů nemá.

HTC One Mini

HTC One mini se teprve teď začíná prodávat a jeho cena bude pomalu klesat až k úrovní S4 mini. Tento mobilní telefon svede opravdu vyrovnaný souboj se Samsungem Galaxy S4 mini. Zaútočí rozhodně kvalitou zpracování. Hliník je mezi uživateli stále více oblíbený, působí totiž luxusně. Další silnou zbraní HTC One Mini je perfektní vzhled.

Kolik stojí HTC One Mini v českých e-shopech? Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 925

Dalším telefonem podobné cenové relace je Nokia Lumia 925, která staví na výhodách operačního systému Windows Phone. Nabízí kvalitnější fotoaparát, rychlejší systém a je kvalitněji zpracovaná. Vzhledově je originální a rozhodně ji nemá v současné době moc lidí - pravděpodobně jentak nepotkáte někoho, kdo ji také bude mít.

Kolik stojí Nokia Lumia 925 v českých e-shopech? Porovnat ceny >>

Google Nexus 4

Posledním konkurentem, který se Samsungem Galaxy S4 mini zatočí, je Google Nexus 4. Tento telefon je výkonově na mnohem lepší úrovni, má větší display s lepším rozlišením, má lepší paměť RAM a hlavně je to Nexus - má čistý operační systém Android bez grafických nadstavem. I designově je podle nás lepší. Za měsíc bude představen Nexus 5, tak se můžeme těšit.

Kolik stojí LG Nexus 4 16GB v českých e-shopech? Porovnat ceny >>

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Jakou má Samsung Galaxy S4 mini konkurenci?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>