Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

K telefonu Samsung Galaxy S7 dostanete brýle Gear VR zdarma

Samsung má přijít se zajímavou akcí pro nedočkavce. Přeobjednejte si telefon Galaxy S7 a zdarma získáte brýle pro virtuální realitu Gear VR. Galaxy S7 si musíte přeobjednat na oficiálních stránkách Samsung mezi 21. únorem a 10. březnem.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 850 Kč. Porovnat obchody.

Informace ještě nebyla potvrzena samotným Samsungem a nejedná se o oficiální zprávu. Kdyby to vyšlo, bude se jednat o velmi hodnotný a užitečný dárek. Gear VR v současnosti stojí něco kolem 3 tisíc korun. Chytré brýle od Samsungu disponují spoustou vlastních senzorů a dotykovou plochou. Zdroje se nezmiňují o herním ovladači k brýlím.

Samsung Galaxy S7 a Samsung Gear VR

Pokud jste sami vyzkoušeli kouzlo papírového Google Cardboard, asi si dovedete představit, o jaký kus dále může být virtuální realita v podání firmy Samsung a ještě navíc zdarma k telefonu.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince K telefonu Samsung Galaxy S7 dostanete brýle Gear VR zdarma

  • Mlsnej -

    No pokud by to byla pravda, byla by to zajímavá slevička. VR bych si vyzkoušel a pak hned prodal, protože to je zbytečnost, která rychle omrzí.

  • Petr C. -

    Souhlasím, je to dobrá hráčka, ale po čase omezí. Ja jsem kupoval Galaxy S6, tak muj další telefon snad bude až další S7 :-)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky >>