Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Kde koupit nejlevnější Galaxy S5?

Už pár dní si v České Republice můžete zakoupit Samsung Galaxy S5 a tak Vám o tom dáváme vědět prostřednictvím této novinky. Pokud chcete vědět, kde se dá tento telefon zakoupit co nejlevněji a jaká je nejnižší cena na trhu, čtěte více.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 je dalším pokračovatelem slavné produktové řady Galaxy. Již 5 let jsou tyto telefony na trhu. Galaxy S5 se u nás začal prodávat teprve nedávno a proto Vám chceme přinést tu nejnižší cenu na českém trhu. Správný výběr obchodu se rozhodně vyplatí, cenové rozdíly jsou poměrně významné.

Kde koupit Samsung Galaxy S5 nejlevněji?

Díky tomu, že je tento telefon dostupný v mnoha obchodech i eshopech, je na trhu poměrně veliká konkurence, která tlačí cenu dolů. Momentálně se dá tento mobilní telefon zakoupit za 16400 Kč. Jedná se samozřejmě o dovážené zboží, které není určeno původně pro Českou Republiku. To by ale nemělo vadit, záruka platí u obchodu, ze kterého byl telefon zakoupen. Kliknutím na tlačítko níže zobrazíte nejlevnější obchody.

Zobrazit nejlevnější obchody Samsungu Galaxy S5

Oficiální cena pro ČR je 18490 Kč. Pokud Vám ale nevadí evropská distribuce, můžete ušetřit 2090 Kč, které se určitě mohou hodit třeba na nákup kvalitního příslušenství. A jak cenu hodnotíte vy?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Kde koupit nejlevnější Galaxy S5?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>