Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Koncept Samsungu Galaxy S5 zachycen na videu

Na YouTube se objevilo velice zajímavé video konceptu Samsungu Galaxy S5. Je na něm zobrazen tento mobilní telefon tak, jak by mohl vypadat. Samozřejmě se vše zakládá na doposud známých parametrech a ve videu se o nich hovoří. Pokud by se opravdu jednalo o Galaxy S5, byly bychom velice spokojeni. A vy?

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 na videu je velice tenký a má prohnuté tělo stejně, jako měl starý Nexus S. Údajně bude zařízení vyrobeno ze slitiny hliníku a bude ohebné až o 30 stupňů. No uvidíme, toto se nám moc nezdá. Konstrukce by měla být unibody, baterie tedy nebude vyměnitelná. Dále se hovoří o kameře s rozlišením 16 mpix. Video má jít natáčet v rozlišení 4K. Pohonnou jednotkou by se měl stát 64 bitový čtyřjádrový procesor a spolu s minimálně 3 GB operační paměti RAM se bude jednat opět o jeden z nejvýkonnějších smartphonů na trhu.

Velice se nám líbí stereo reproduktory umístěné na horní hraně zařízení. Baterie ukrytá uvnitř má mít kapacitu 4000 mAh, což je podle nás také dosti přestřelené číslo - budeme ale doufat. Dost už bylo řečí, pusťte se do koukání a zanechte nám svůj komentář na tento zdařilý koncept Samsungu Galaxy S5 :)

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Koncept Samsungu Galaxy S5 zachycen na videu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>