Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Letošní Galaxy Note 6 má být představen už 18.7.

Podle korejského zdroje dojde letos ke změně a nová generace Galaxy Note 6 by měla být představena už 18.7.2016. Samsung do teď představoval nové generace řady Galaxy Note vždy na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 770 Kč. Porovnat obchody.

Jak to ale vypadá, letošní generace bude představena s předstihem a to už 18.7.2016. Tedy alespoň podle důvěryhodného korejského zdroje. Veletrh spotřební elektoniky IFA v Berlíně začíná o pár týdnů později na začátku září. Že by to znamenalo změnu a letošní generace se k nám dostane? Loňský model Galaxy Note 5 se k nám loni totiž oficiální cestou nedostal a byl nám místo něj nabídnut model Galaxy S6 Edge+. 

Samsung Galaxy Note 6

Ale možná tou nejzajímavější informací je to, že by letošní generace měla přijít s dosud nepředstaveným Androidem N. Spekuluje se ale o nadstavbě TouchWiz, která by měla být představena pro Android N až v průběhu léta a nepočítá se s tím, že by ji Samsung stihl implementovat už do Galaxy Note 6. Možná má ale Samsung zajištěn nějaký exkluzivní přístup k nové verzi. Co si myslíte Vy?

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Letošní Galaxy Note 6 má být představen už 18.7.

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>