Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Levnější verze Note 3 ještě před Vánocemi

Právě dnes se začal prodávat nový Samsung Galaxy Note 3, který Samsung představil na konferenci IFA na začátku měsíce. Cenovka tohoto skvostného přístroje by se měla pohybovat okolo 18 000,-Kč. Nyní se objevují informace o levnější verzi s o něco horšími parametry.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Samsung nedávno oslavil 38 miliónů prodaných kusů Galaxy Note I a Galaxy Note II, jedná se bezesporu o nečekaný úspěch. Ikdyž zase o tak nečekaný možná zase ne. Galaxy Note je špičkový a luxusní přerostlý mobilní telefon, který si mezi lidmi našel své místo. A to i přes poměrně vysokou cenu. Nejinak tomu je i u nové třetí generace. Cena Galaxy Note 3 se pohybuje okolo 18 000,-Kč.

Proto se Samsung rozhodl, po vzoru série Galaxy S, uvést i levnější varinatu Galaxy Note 3. Ta by měla mít o něco horší parametry. Například místo Super AMOLED displeje by zde měl být obyčejný LCD displej. Fotoaparát by nemněl mít rozlišení 13 MPx ale pouze 8 Mpx. Přesto lze očekávat, že nepůjde o levnou náhražku, ale o plnohodný model. Dobrou zprávou je i to, že by se měla levnější verze objevit na pultech ještě před Vánocemi.

S levnější variantou by měla přijít i varianta pro dvě SIM karty. Konrktétní ceny zatím nejsou známé. Hned, jak je budeme znát, informujeme Vás o tom prostřednictvím další novinky.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Levnější verze Note 3 ještě před Vánocemi

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>