Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 151 českých obchodech za cenu již od 11 600 Kč. Zobrazit nabídky >>

Microsoft nabídne Samsungu 1 bilion dolarů za výrobu Windows Phone telefonů

Firma Microsoft chce nabídnout Samsungu až 1 bilion $ jen za to, že bude vyrábět více telefonů s operačním systémem Windows Phone. Proč by to Microsoft dělal, když sám vlastní mobilní divizi firmy Nokia? Peníze přeci může investovat do rozvoje svého.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 790 Kč. Porovnat obchody.

Důvodů je pravděpodobně více. Mezi ty hlavní důvody patří bezesporu to, že 90 procent Windows Phone telefonů vyrábí Nokia. O zbytek se dělí ostatní výrobci (HTC, Samsung). Pokud by Samsung začal vyrábět více WP mobilních telefonů, zvedl by se o tyto telefony zájem. Samsung telefony se totiž prodávají perfektně a mají výtečnou pověst, která by se nabalila i na Windows Phone zařízení.

Note 3 Windows Phone

Dalším důvodem je, že rozšířením tohoto operačního systému na telefony jiných výrobců se stane systém oblíbenějším, protože bude více na očích. V současnosti má největší zastoupení Android a Windows Phone není nějak extra oblíbený. To je možná škoda, protože jednoduchost a přímočarost může oslovit mnoho dalších potenciálních zákazníků. A hlavně, Androidu už může mít někdo plné zuby.

Tuto zprávu na svém blogu zveřejnil ruský blogger Eldar Murtazin a může se jednat pouze o jeho osobní názor. Každopádně na tom určitě něco pravdy bude.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 790 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Microsoft nabídne Samsungu 1 bilion dolarů za výrobu Windows Phone telefonů

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 790 Kč. Zobrazit nabídky >>