Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Na internet unikly další informace o Galaxy Note 5 a S6 Edge Plus

Samsung Galaxy Note 5 a Samsung Galaxy S6 Edge mají být představeny již 12. srpna 2015 v New Yorku a Galaxy S6 Edge i na veletrhu IFA v Berlíně. Dřívějším představením by měli novinky lépe konkurovat novým iPhonům 6S a 6S Plus.

Podle serveru SamMobile by mělo dojít k odhalení již 12. srpna 2015, podle ostatních zdrojů jen o den později. Objevují se i názory, že si telefony budou sami sobě navzájem konkurovat. Na našem trhu tomu ale asi tak nebude, protože Samsung Galaxy Note 5 by se do Evropy nemněl vůbec podívat. Asi se sem dostane z neoficiálních distribucí, ale samotný Samsung počítá s jeho dostupností jen na asijských a severoamerických trzích. Galaxy Note 5 dostane 5,67" Super AMOLED displej s QHD rozlišením a 64bitový osmijádrový procesor Exynosu 7422.

Samsung Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 nebude mít podporu pro microSD, vzhledově by se mělo jednat o zvětšeninu Galaxy S6. Galaxy S6 Edge+ má nakonec dostat procesor Exynos 7420, dříve se spekulovalo o Snapdragonu 808. Galaxy Note 5 má také dostat kapacitu baterie úctihodných 4100 mAh a 16 Mpx fotoaparát. Samsung by měl zároveň představit i hodinky Gear A. Musíme si ještě chvíli počkat a bude jasno. 

Názory k novince Na internet unikly další informace o Galaxy Note 5 a S6 Edge Plus

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -